Carl Lawson Authentic Jersey  Levine Toilolo Authentic Jersey  Aditya Mandayam - komendarek

Aditya Mandayam

Solowy projekt muzyczny Mandayama o nazwie UMMO łączy w sobie syntezę modularną w stylu zachodniego wybrzeża taką jak „Arp, Buchla, Serge, Ciat-Lonbarde i niezliczone, bezimienne wynalazki z bananowymi wtykami” z klasycznym indyjskim śpiewem, tworząc warstwy ambisonicznego sprzężenia, rezonansu, ksenharmonicznego hałasu i karnatycznego śpiewu, które nazywa „modularnym folkiem”.

Mandayam wraz ze znajomymi prowadzi label BUIO oraz stację radiową JUJU skupiając się na muzyce eksperymentalnej i undergroundowej. W ostatnich latach jego działalność zwróciła się w kierunku ezoterycznej hinduskiej tradycji tantry. Jego dramatyczne dzieło, łączące awangardową estetykę występów z nauką klasycznego śpiewu, stanowi syntezę rzeźby, teatru, kina, muzyki, światła, tekstu, dźwięku i obrazu. UMMO, zatopiony w tantrycznej trójcy czerni, bieli i czerwieni, jest Najwyższym Kapłanem Świątyni Białego Sześcianu. Jego koncerty są jantrycznymi czarnymi skrzynkami do odkrywania czasu i przestrzeni, do rezonującej mantry, która pochodzi z wewnątrz.

Mandayam występował między innymi w Art in General (Nowy Jork), Kunstverein Munich, Futura (Praga), CAC (Wilno), Whitechapel Gallery (Londyn), Kim? (Ryga), MHKA (Antwerpia), de Halle (Haarlem), Lisson Gallery (Londyn), and Galerie van Gelder (Amsterdam).

UMMO zaprezentuje rytmy i dramaturgię z nadchodzącego albumu Zenzizenzizenzik.


Jakeem Grant Authentic Jersey 
Josh Hill Womens Jersey