Carl Lawson Authentic Jersey  Levine Toilolo Authentic Jersey  Starling Design Studio - komendarek

Starling Design Studio

Starling Design Studio jest grupą szalonych  ludzi, których połączyły wspólne zainteresowania i miłość do klimatu postapo ale przede wszystkim jest to zasługa jednej osoby – Szpaka, który swoimi umiejętnościami, zaangażowaniem i poświęceniem wzbudził w nas marzenie rozpowszechnienia klimatów rodem z Mad Maxa na całą Polskę.

Szpaku zbudował swój pierwszy motocykl w wieku 15 lat co nie było łatwym zadaniem w  komunistycznej Polsce. Motoryzacja całkowicie go pochłonęła a w późniejszym okresie swojego życia postanowił poszerzyć gamę swoich umiejętności i dziś razem z ekipą jest w stanie zaopatrzyć różnego rodzaju projekty filmowe i eventy dzięki własnoręcznie robionym ubraniom, rekwizytom ale też modyfikowanym samochodom, motocyklom i innym  elementom scenografii.

Starling Design Studio to także inne bardzo utalentowane osoby z różnych dziedzin sztuki! W każdym z naszych pokazów staramy się zawrzeć mnóstwo atrakcji takich jak muzyka na żywo, postapokaliptyczne instrumenty, pokazy z użyciem ognia, różnego rodzaju akrobacje, sztuki walki itp. Tworzymy też strefy na których pokazujemy jak może wyglądać codzienne życie po apokalipsie. 


Jakeem Grant Authentic Jersey 
Josh Hill Womens Jersey